"

Benago je v semifinále, proti Helasu uspělo v nastavení

15. 04. 2017 , aktualizace: 23. 04. 2017 , akce již proběhla Sdílej na FutsalBrnoLive.cz

Brněnští dokázali jít hned ve 3. minutě do vedení, když se z trestného kopu trefil přesně Šarközy. Benagu se podařilo vyrovnat zásluhou Saula, který umístil ránu bodlem k tyči. Otočit skóre se podařilo Benagu až ve druhém poločase. Pimpolho uvolnil Saula, ten ještě vylepšil situaci a posunul míč Belejovi, který ho poslal do prázdné branky. Hosté se ale nevzdali a dvě minuty před koncem tečoval Lidmila výhoz brankáře Konečného, a po něm ještě Vojtěch Cupák nasměroval míč mezi nohy Cristiana. Utkání tak dospělo do prodloužení.

Hned v jeho úvodu orazítkoval Belej břevno. O chvíli na to našel Victor na zadní tyči Vnuka, a ten zařídil Benagu vedení 3:2. Vyrovnání byl blízko ve druhé polovině prodloužení Levčík, ale orazítkoval jen tyč. Na druhé straně přišel šestý faul a Gabčo nadvakrát překonal Konečného. Stvrzenku postupu Benaga do semifinále dal ve 49. minutě Vnuk, který si pohrál s bezmocným brankářem a zvýšil na 5:2.

Benago Zruč n/S. - Radio Krokodýl Helas Brno 5:2 (1:1, 2:2) po prodl. 
Branky: 12. Saul (Marcelo), 29. Belej (Saul), 42. Vnuk (Victor), 47. Gabčo, 49. Vnuk (Pimpolho) - 3. Šarkózy, 38. Cupák (Lidmila).
Benago: Cristiano, Pytloun - Marcelo, Saul, Pimpolho, Brahimi, Belej, Fogaca, Rodek, Vnuk, Victor, Gabčo, Simitči. 
Helas: Konečný, Šimon - Lidmila, V. Cupák, Mužík, Lerch, Šarkózy, Levčík, Kasálek, Havlík.


Jinde na FutsalBrnoLive.cz


Hlavní partneři projektu FutsalBrnoLive.cz